Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.213
Cevap
317
Favori
450.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum dün
 • Cevaplayan Üyeler 1014
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 94
 • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 57 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 63
 • Favoriye Eklediklerim 318
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Papirus (157 mesaj) GoGoBaBa (127 mesaj) 1234Rambo (95 mesaj) basturkemin (94 mesaj) dede06 (93 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (2053 mesaj) Mobil (1637 mesaj) Tablet (143 mesaj) (1 mesaj) Mini (402 mesaj) Uygulama (369 mesaj) (2 mesaj) (9 mesaj)
 • @
34 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  3679 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Son güncelleme: 23 Mart 2020, Pazartesi.

  #EVDEKAL
  MALUM HASTALIK NEDENİYLE, YAŞLILARIMIZIN SOKAĞA ÇIKMAMASI (65 YAŞ ALTI İÇİN DE GEÇERLİ OLMAK ÜZERE) ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN, BANKA DEĞİŞİKLİĞİ İŞLEMLERİNİZİ EĞER İLGİLİ BANKA DESTEKLİYOR İSE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN VE/VEYA ONLINE OLARAK YAPMANIZI ŞİDDETLE ÖNERİYORUM.
  ŞU KÖTÜ GÜNLERİ BİR ATLATALIM DA, EN İYİ PROMOSYON/FIRSAT SAĞLIKLI YAŞAMAK GERİSİNİ HALLEDERİZ.


  Yine de işlem yapmak/bilgi almak isteyenler, 3.bölümdeki ilgili bankanın linkinden güncel durumu kontrol edebilir, başlıkta yazabilirsiniz.
  Sağlıklı günler dilerim.
  Banka bilgileri son güncelleme: 13 Mart 2020, Cuma


  GÜNCELLEMELER:

  - Korona dönemi bilgilendirmesi eklendi.
  - İşbankası eklendi.
  - Ortak ATM, Havale/EFT ücret düzenlemesi bilgilendirmeleri yenilendi.
  - Promosyon kampanyaları bölümüne karşılaştırma tablosu eklendi. Maaş miktarınıza göre en avantajlı teklifi daha kolay bulabilirsiniz.
  - Denizbank eklendi.
  - Akbank 2.dönem promosyon kampanyasına ek avantajlar eklendi.
  - Yapı Kredi 2.dönem promosyonu ile güncel rakamlar eklendi.
  - TEB 2.dönem promosyonu ile güncel rakamlar eklendi.
  - Garanti Bankası eklendi.
  - Karşılaştırma bölümündeki(3) ek avantajlar sağlayan bankaların karşılaştırmaları bölümü güncellendi, ING ve Yapı Kredi eklendi.

  Geçmiş:
  - 2020 Mart itibariyle bazı bankalar yeni rakamlardan STANDART promosyon ödemelerini 2.dönem yeni sözleşmeleri ile sağlamaya başladı, konu 2. revizyonunu geçirerek yeniden düzenlendi, soru/cevap ve bilgilendirmeler yenilendi.
  - 2017'de devlet promosyonu ile ilk revizyonunu geçirerek, promosyon genel bilgilendirmeleri ve bankalar arası ek avantajlar karşılaştırmalarına dönüştü.
  - 2013: Konu promosyon olmayan dönemde bankaların avantajlarını karşılaştırmak amacıyla açıldı.


  KONU ÖZETİ: Bu konu 3 bölümden oluşmaktadır;

  1- Promosyon ödemeleri genel bilgilendirmeleri: Standart promosyon nedir, bu konu ile neler paylaşıyoruz?
  2- Banka değişikliği nasıl yapılır: İşlem aşamaları, cayma ve taşıma işlemleri
  3- Ek promosyon & avantaj sağlayan bankalara ilişkin avantaj/dezavantaj ve detaylar içeren, sıcak fırsat karşılaştırması.
  **************************1- GENEL BİLGİLENDİRME: Promosyon ödemesi nedir? Bu konu ne işe yarar?

  Promosyon ödemesi, temelde sizin maaşınızı aynı bankadan 36 ay (3 yıl) boyunca almayı taahhüt etmeniz karşılığında SGK tarafından banka aracılığı ile size ödenen tutardır. Bu tutarın belirlenmesinde devlet SGK aracılığı ile bankalar ile anlaşmalar sağlayarak emeklilere promosyon ödenmesini sağlar. Bu promosyon ödemesi STANDART bir ödemedir ve her bankadan 3 yıl bağlı kalma dışında hiç bir koşul aranmaksızın alınabilmektedir.

  Bu başlık 2017 Mart ayında başlayan ve 2020 Mart itibariyle 2. dönem ile devam eden devlet promosyonu öncesinde açıldı. Temel amacı bankalardan ek avantajlar sağlamak, bunları karşılaştırmak ve bilgi paylaşımıdır. 2017 Mart itibari ile devletin resmi olarak her bankanın müşteri ile 3 yıllık sözleşmesi karşılığında ödenen aşağıda belirtilen miktarlar ve bazı bankaların sağladığı ayrıcalık/ek avantajlar ve/veya miktarlar olarak revize edildi.

  * 3. bölümde (biraz aşağıda) bankaların sunduğu ek promosyon ve ek avantajlara dair karşılaştırma ve bilgilendirme bulabilirsiniz.

  1 Mart 2017'de açıklanan STANDART promosyon miktarları:

  Ortalama Emekli Maaş Tutarı / Promosyon miktarı

  0 - 999 TL için 300 TL.
  1,000 - 1,999 TL için 375 TL.
  2,000 TL + için ise 450 TL.'dir


  (2.dönem) 2020 Mart itibariyle STANDART promosyon miktarları ise aşağıda görebileceğiniz yeni rakamlar üzerinden bazı bankalar* için müşteriyle anlaşma yapılmaya başlandı.

  Ortalama Emekli Maaş Tutarı / Promosyon miktarı

  1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 500 TL,
  1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 625 TL,
  2.500 TL ve üzeri ise 750 TL.

  *Neden bazı bankalar? (Finansbank hariç)
  2020 Mart ayı için açıklanan 2.dönem promosyon rakamları için bazı bankalar yeni rakamdan ve bazı bankalar eski rakamlardan web sitelerinde bildirim yapmaktalar. SGK ve Resmi Gazete'den herhangi bir bilgi bulamadım. Bu tutarlar da 2017'de devlet tarafından açıklanan rakamlar gibi standart hale geldi gibi. Finansbank 30 Mart itibariyle uygulayacak, onun dışında tüm bankalar güncel rakamdan sözleşme yapıyor.

  Herkesin parasını güzel günlerde kullanması dileğiyle, saygılar.  DEVLET BANKALARI/ORTAK ATM/HAVALE&EFT ÜCRETLERİ BİLGİLENDİRMESİ:

  - Mart 2020 itibariyle, tüm bankalardaki Havale/EFT ücretleri 1-2 TL'ler civarına sabitlendi. Devlet bu konuda yeni bir yasa çıkararak konuya müdahale etti.
  - 3 devlet bankası (T.C. Halkbank, T.C. Vakıfbank ve T.C. Ziraat Bankası) birbirlerinin ATM'lerini SINIRSIZ olarak ücretsiz kullanabiliyor. Yakınınızda hangisi varsa ondan çekim yapın, kendi bankamatiğinizde sıra varsa beklemeyin, diğer devlet bankası ATM'sinden çekin.
  - TEB, Finansbank ve Denizbank ayda 3 kez birbirlerinin ATM'lerinden masrafsız para çekme olanağı veriyor.
  - Koşulsuz ek promosyon arayanlar için en iyi seçenek Garanti Bankası.

  Ek Bilgiler:

  - Hiçbir özel banka sizin maaşınızı kullanarak gününden sonra ve eksik yatıramaz, yasal olarak böyle bir durum söz konusu değildir.
  Bu konu 2002'de çıkan bankacılık kanunu öncesindeki bankacılık anlayışından kalan bir hurafedir.
  - İki farklı maaşınız var ise, aynı banka olmadığı sürece iki promosyon ödemesi alınabileceğini belirten arkadaşlar var.
  - Türkiye'deki tüm bankalardaki paranız 150.000 TL'ye kadar devlet güvencesindedir. Rahatlıkla istediğiniz bankayı tercih edebilirsiniz.
  **************************2- DEĞİŞİKLİK/CAYMA/TAŞIMA/İPTAL İŞLEMLERİ: Nasıl yapılır, aşamalar nedir ve iptalde ne olur?


  Maaş için banka değişikliği nasıl yapılır?

  Bilgi: Sözleşme süreniz dolmadı ise, başka bankaya geçişiniz mevcut bankanız tarafından engellenir ve bu bedel ödenmediği sürece geçişinize izin verilmeyebilir (e-devlette bloke görünür)

  1- SGK'ya şahsen başvuru ile
  2- Ya da daha pratiği turkiye.gov.tr 'den. Bu yöntem için;


  www.turkiye.gov.tr'den «Başvurular» alanına girip emekli maaşınızı aldığınız kuruma göre aşağıdaki adımları izleyerek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  SSK'dan emekli maaşı alıyorsanız Başvurular Sosyal Güvenlik Kurumu 4A Banka ve Adres Değişikliği Banka seçimi Şube seçimi alanında tercihinizi seçtikten sonra işleminizi tamamlamış olursunuz.

  BAĞ-KUR'dan emekli maaşı alıyorsanız Başvurular Sosyal Güvenlik Kurumu 4B Banka ve Adres Değişikliği Banka seçimi Şube seçimi alanında tercihinizi seçtikten sonra işleminizi tamamlamış olursunuz.

  EMEKLİ SANDIĞI'ndan emekli maaşı alıyorsanız Başvurular Sosyal Güvenlik Kurumu 4C Banka ve Adres Değişikliği Banka seçimi Şube seçimi tercihinizi seçtikten sonra işleminizi tamamlamış olursunuz.

  Maaşınız ortalama 30-40 gün içerisinde tercih etmiş olduğunuz banka şubesine yatırılmaya başlanacaktır. (3 aylık maaş alan müşteriler için maaş taşıma günü daha fazla olabilmektedir.)


  Cayma / Taşıma durumunda ceza ödenir mi?

  Cayma durumunda aldığınız promosyon bedeli dışında ceza ödenmez. Ek bir promosyondan faydalandı iseniz, o da dahil olmak üzere kıstelyevm(kısmi ödeme) uygulanarak ayrılmanız sağlanır.

  Örneğin: 2 ay sonra taahhüt/sözleşmeniz bitecek ancak başka bankaya geçmek istiyorsunuz. 36 ay için aldığınız promosyon bedeli 450 TL ise, 36'ya bölünür, 2 ile çarpılarak kalan ay bedeli çıkar ve bunu ödeyerek farklı bankaya geçiş yapabilirsiniz.

  Cayma işlemi bildiğim kadarı ile sadece Ziraat bankasında Online olarak yapılabilmekte (farklı bilgi olursa ekleme yapacağım), diğer bankalar için şubenizle görüşmeniz gerekmektedir.
  **************************3- EK PROMOSYON & AVANTAJLAR: HANGİ BANKA NELER SAĞLIYOR?


  Bu bölüm aktif kampanyaları da içerir. Ek promosyon kampanyası sonlanınca kaldırılır ve yeni kampanya olması durumunda eklenir ancak kalıcı sağlanan avantajlar olduğu sürece bilgiler yer almaya devam edecektir.

  ÖZET TABLO:  1- TEB: Toplam 1250 TL'lik özel promosyona ek önerme ve kredi kartı avantajları da var.

  Web:https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekliye-ozel-promosyon/

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru 02.03.2020 – 30.04.2020
  * 2.dönem güncel devlet promosyonuna (500-750 TL) ek 500 TL olarak özel promosyon uygulanıyor.
  * 2 adet aktif otomatik fatura ödeme talimatı isteniyor.
  * 500 TL ek promosyon açıklaması:
  quote:

  Kampanya döneminde verilen 500 TL ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet aktif otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup; verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi durumunda 500TL ek promosyon müşterilerimizden iade alınacaktır.
  Kampanya dönemi içerisinde iptal edilip yeniden tanımlanan OFÖ talimatları geçerli değildir.
  Kampanya döneminde iptal edilen otomatik fatura talimatları yerine 120 gün içerisinde yeni bir otomatik fatura ödeme talimatı alınması durumunda iade alınan 500TL ek promosyon müşteri hesabına geri yatırılacaktır.
  Kampanya döneminde verilen ve kampanya dönemi öncesinde sahip olunan otomatik fatura ödeme talimatının aktif olması gerekmektedir. 3 ay içerisinde yeni verilen OFÖ talimatlarının aktif olmaması durumunda 500TL ek promosyon müşterilerimizden iade alınacaktır.
  Kampanya emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup hali hazırda TEB’den emekli maaşını alan ve taahhütname bitiş tarihi 3 aydan uzun süre kalan müşterilerimiz kampanya kapsamında değildir.


  Avantajlar:

  * 500 TL ek promosyon
  * Önerme kampanyası: TEB'de hesabı olan herhangi bir kişi sizi önererek 150 TL kazanıyor. Detaylar:https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekli-ve-emekli-getiren-kazaniyor/
  * Teb bonus alın, 150 TL market indirimi kazanın: 31 Mart'a kadar başvuranlara markette 150 TL indirim var. Detaylar:https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emeklilere-150tl-market-indirimi/
  * Emekli müşterilere özel, 0 850 222 00 91 Maaş ve Emekli Müşteri Hattı
  * Hesap işletim ücreti muafiyeti
  * Kredi kartı ücret muafiyeti
  * Çağrı merkezi ve internetten yapılan işlemlerde ücret muafiyeti
  * Günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faiz
  * ATM’lerden yüksek çekim limiti (emekli maaş müşterilerinde 3.000 TL)
  * TEB/Finansbank/Denizbank ATM'lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekme var.

  2- QNB FİNANSBANK: Toplam 750-1250 TL'lik özel promosyona ek avantajlar var.

  Web:https://www.qnbfinansbank.com/emekli-bankaciligi

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru 01.03.2020 – 27.03.2020
  * 1.dönem devlet promosyonuna (300-450 TL) ek maaş kademesine göre 450/625/800 TL olarak özel promosyon uygulanıyor.

  Avantajlar:

  * 450-800 TL aralığında maaşa göre kademeli ek promosyon
  * Yurt içi diğer tüm banka ATM'lerinden ayda iki kere ücretsiz para çekme hakkı + olarak TEB/Finansbank/Denizbank ATM'lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekme var.
  * Bireysel İnternet bankacılığından yapılacak EFT ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti
  * QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
  * Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel olarak arayıp bilgi alabileceğiniz 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı

  Dezavantajlar:
  * ATM’lerden çekim limiti 1.500 TL olduğuna dair kullananlardan şikayetler var. Diğer ATM haklarını değerlendirebilirsiniz.
  * Kredi kartı ücret muafiyeti için 2 otomatik ödeme talimati isteniyor.

  3- YAPI KREDİ: Toplam 675-1000 TL'lik özel promosyona ek avantajlar var.

  Web:https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/odemeler-ve-hizmetler/emekli-maas-odemeleri

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru 31.03.2020 son.
  * 2.dönem devlet promosyonuna (500-750 TL) maaş miktarına göre ek 175/225/250 TL olarak özel promosyon uygulanıyor.
  * 1 adet aktif otomatik fatura ödeme talimatı isteniyor.

  Avantajlar:

  * 250 TL tutarında ek promosyon
  * Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi, ATM’lerden ücretsiz havale
  * ATM’lerden çekim limiti 3.000 TL
  * Medline acil sağlık hizmeti üyeliği: Doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanma

  Dezavantajlar:

  * EFT ücretli.
  * Hesap işletim ücreti muafiyeti belirtilmemiş, genel olarak hiç bir banka tahsil etmese de şuan için, banka bu taahütte bulunmamış.
  * Şube/Çağrı merkezi önceliği yok gibi görünüyor.

  4- ING: Toplam 750 TL'lik 2.dönem promosyonuna ek özel 1800 TL'ye varan nakit iade var.

  Web:https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/emekli-maas-odemeleri

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru 31.03.2020 son.
  * 2.dönem devlet promosyonu (yeni dönem 1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 500 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 625 TL, 2.500 TL ve üzeri ise 750 TL olarak) uygulanıyor.

  Avantajlar:

  * 750 TL'ye kadar olan yeni dönem promosyonunu uygulayan ilk özel banka
  * 1800 TL'ye varan(aylık 750 TL'lik alışverişe 50 TL nakit iadesi) kampanyası, muhteşem!
  * Toplamda 2550 TL'ye varan nakit promosyon kazanılabilmiş oluyor:
  quote:

  Aralık 2019, Ocak, Şubat 2020 aylarında Turuncu Ekstra ile 750 TL ve üzeri harcama yapmamış tüm emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir. Bu ayların en az birinde Turuncu Ekstra ile 750 TL harcama yapıldı ise kampanyadan yararlanılmaz.
  Ek nakit promosyon kampanyası 30 Nisan 2020 tarihine kadar vadesiz hesabına nakit promosyon yüklenen emekli maaş müşterileri için geçerlidir. Bu tarihten sonra promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  Kampanya kapsamında her ay ING Banka Kartı ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinin toplamı en az 750 TL'ye ulaştığında bir sonraki ay 50 TL nakit hediye kazanılacaktır.
  Harcama iadesi gelmesi durumunda, kampanya döneminde yapılan harcamaların toplamı 750 TL'nin altında kalırsa nakit hediye kazanılamayacaktır.
  Nakit hediye yüklemesi ING Banka kartı ile en az 750 TL harcama yapılan ayı takip eden ayın 2. gününde vadesiz hesabınıza yapılacaktır. 750 TL harcama yapılmayan aylar için bir sonraki ay 50 TL ek nakit promosyon kazanılmayacaktır.
  Kampanyadan, nakit hediye yükleme tarihi itibarıyla Turuncu Ekstra Programında olan müşteriler faydalanabilecektir. Turuncu Ekstra programına dahil olunmaması/ayrılması durumunda ek nakit promosyon ödemesi yapılmayacaktır.

  * Türkiye’deki tüm banka ATM’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz.
  * Vadesiz mevduat hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  5- GARANTİ: Toplam 800-1200 TL'lik özel promosyona ek avantajlar var.

  Web:https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/odemeler_ve_hizmetler/maasim_garantide/emekli_maas_odemeleri.page?

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru tarih sınırı yok.
  * 2.dönem devlet promosyonu 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.000 lira, 2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi olarak uygulanıyor.

  Avantajlar:

  * Güncelden daha fazla promosyon miktarı
  * ATM’lerden çekim limiti 5.000 TL ve emekliye özel menü sayesinde tek tuşla kuruşlar dahil tek seferde çekim yapabilme hizmeti.

  6- AKBANK: Toplam 700-1000 TL'lik özel promosyona ek avantajlar var.

  Web:https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/SGK-Emekli-Kampanyasi.aspx

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru son tarih: 31.03.2020
  * 2.dönem devlet promosyonu 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 700 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 850 lira, 2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.000 lira nakit promosyon ödemesi olarak uygulanıyor.

  Avantajlar:

  * Güncelden daha fazla promosyon miktarı
  * Ek promosyona da ek olarak 250 TL'ye varan chip-para avantajı: Axess ve Neo(bankamatik) kartı ile her ay 500 TL ve üzeri harcama yapanlara 25 TL, yıl sonuna kadar toplamda 250 TL chip-para hediye edilecek. Detaylar:https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/sgk-emeklilerine-ozel-kart-kampanyasi.aspx
  * Axess ve neo'ya genellikle kampanyalar olması.
  * Fatura ödeme talimatı kampanyası ile 100 TL'ye kadar ek chip-para:https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/sgk-emeklilerine-ozel-otomatik-fatura-odeme-kampanyasi.aspx

  7- DENİZBANK: Toplam 675-1000 TL'lik özel promosyona ek avantajlar var.

  Web:https://www.denizbank.com/bankacilik/emekli-bankaciligi/size-ozel-kampanyalarimiz/emekli-buyuklerimize-tl-nakit-hediye.aspx

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru sonu belirsiz.
  * 2.dönem devlet promosyonuna (500-750 TL) maaş miktarına göre ek 175/225/250 TL olarak özel promosyon uygulanıyor.

  Avantajlar:

  * Ek promosyon
  * Önerme kampanyası ile 100 TL kazanç imkanı.

  Dezavantajlar:

  * Havale, EFT ücretli. Hesap işletim ücreti taahütü verilmemiş.
  * Hesap işletim ücreti muafiyeti belirtilmemiş, genel olarak hiç bir banka tahsil etmese de şuan için, banka bu taahütte bulunmamış.


  8- İŞ BANKASI: Toplam 750-1000 TL'lik özel promosyona ek avantajlar var.

  Web:https://www.isbank.com.tr/sgk-emeklilerine-ayricaliklar

  Özel Promosyon Koşullar:

  * Başvuru sonu belirsiz.
  * 2.dönem devlet promosyonuna (500-750 TL) ek 250 TL olarak özel promosyon uygulanıyor.

  Avantajlar:

  * Ek promosyon
  * Havale ücretsiz
  * Ayda 3 EFT ücretsiz
  * Maximum Kart ve ek kartları için yıllık ücret ödenmiyor  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 23 Mart 2020; 3:51:23 > • Forum kültürüne uygun, medeni insan gibi, hepimiz için, doğruyu bulmak amacıyla foruma giriyorum, ama karşıma hep tartışma kültüründen uzak , bencil, ne yaptığını bilmeyen veya bir bedel karşılığı forumda boy gösteren birileri çıkıyor. 1986 yılından beri çalışma dönemimde bir çok hükumet ve yönetici geldi, geçti, ama hiçbiri Türkiye Cumhuriyetini günümüzdeki konuma getirmedi. Halkımız hiç bu kadar mutsuz, umursamaz olmadı, gelecek kaygısı ve güvenlik kaygısı taşımadı. Halkın çoğunluğu korku içinde, ortalık çıkar amaçlı trollere kalmış, milyonlarca emekli, hakkımızı bile arayamayacak kadar aciz duruma düşmüşüz. Sonuç olarak; kendimiz ettik, kendimiz bulduk, ağlamanın faydası yok.
  kardeş boşuna bunlara laf anlatmaya çalışma ,ben bu üyeyi de bloklamışım ve maaşlı parti elemanı diye not almışım :)
  ülke gündemi bölümü bunlarla kaynıyor ve hepsi standart sözleri kopyala yapıştır usulü çalışıyor
  sorsan daha 20 yaşında bile değildir ama söze "eskiden" diyerek başlar
  bunların bazıları 2001 yılındaki krizde ekmeğin karneye bağlandığını dahi iddia eder ,ömründe bir gün dahi çalışmamıştır
  lakin bilmedikleri konu yoktur :)

  blokla geç
  Boş boş konuşma

  Devlet olaya el atmadan böyle kmh otomatik ödeme vs yoktu

  İnsanımızın eğitim seviyesi belli

  Teknoloji kullanım kapasitesi belli

  Emeklilerin yaş durumu belli

  Bu insanlara bunları dayatmak ayıptır ayıp

  Bunu savunup durmayın
  quote:

  Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

  .

  Alıntıları Göster
  Reel enflasyon %50'yi geçmiş, yapılan zam %10 ama sen diyorsun ki buna da şükret çünkü maaşını zamanında alıyorsun...

  Bir şeyler yazardım ama alacağım ilk cezada forum üyeliğim daimi olarak kapanacak.
  Arkadaşlar ilk mesaj güncellendi.

  - eft ücret güncellemesi genel bilgilendirmelere eklendi (genel bilgilendirmeler baloncuk yerine ayrı paragraf olarak düzenlendi)
  - ortak atm konusu eklendi.
  - denizbank eklendi.
  - özet tablo eklendi. artık özet tablodan bakarak maaş miktarınıza göre sizin için en avatanjlı promosyonu veren bankayı kolayca bulabilirsiniz.
  Genel hatırlatmalar:
  - EFT ücreti alan bankalar için, devlet yeni yasa ile 1000 TL'ye kadar EFT için max. ücreti 2 TL olarak belirledi. Yani tüm bankalar havale ve EFT için cüzi rakamlar alacaklar.
  - Hesap işletim ücreti genel olarak alınmıyor olsa da bazı bankalar halen bu konuda gıcıklar.
  - Ortak ATM ve ATM avantajlarını göz ardı etmemenizi öneririm.

  - En iyi SADE promosyon Garanti'de. Alışveriş yapıyorsanız İNG, Fatura talimatı verebiliyor iseniz TEB'i kaçırmayın.
  6 aylık zam yapılır, o da %12-13 olur. yıllık olarak 25 e tekabül eder. neye itiraz ettin? ayrıca gerçek enflasyonu ben görebiliyorum sen göremiyorsun. gözlük değiştirme zamanın gelmiş gibi. ilaveten, hak edilen maaş için kime minnet duymak istiyorsan duy sen. sanırım hak etmediğini, beleş olarak aldığını düşünüyorsun.
  Benim hayalini kurduğum kuralcı, soğuk yurttaşlar ve iklimin hakim olduğu İskandinav Ülkeleri değil, ben Akdenizliyim, kıpır, kıpır, şen, şakrak ve neşeli. Kendime ve vatandaşımızın haline üzülüyorum, gerçekten biz bunu hak etmiyoruz, yönetim ve yaşam Orta Doğu ülkelerinden farksız.
  devlet evde kal diyor, işe gitmek mecburi, devlet evde kal diyor, bankalar illa şubeye geleceksiniz diyor. ali baba 'nın çiftliği gibi ....yazık be!
 • Yarbay
  2231 Mesaj
  bağkurdan halkbankasından maaş alanlar da yararlanabiliyor mu?
 • DH Yönetici
  5048 Mesaj
  Fazlasıyla güzel derlemişsin konuyu, değinmeden edemedim.
 • Yarbay
  3679 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: Nétwork

  Fazlasıyla güzel derlemişsin konuyu, değinmeden edemedim.

  Teşekkür ederim, hatta ki maaş transferi konusunda ipuçları ve yol göstermek amaçlı ufak bir soru cevap kısmı da eklemeye çalışacağım
  |
  |
 • Yarbay
  3679 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: celalcaner2

  bağkurdan halkbankasından maaş alanlar da yararlanabiliyor mu?

  Evet hocam yararlanabiliyor. Emekli maaşı statüsü yeterli. Maaş aktarımı ve yönlendirme ipuçları ve soru-cevap tarzı bir bilgilendirme de en geç yarın eklemeyi planlıyorum, daha fazla yardımcı olacaktır
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  quote:

  Orijinalden alıntı: basturkemin

  quote:

  Orijinalden alıntı: Nétwork

  Fazlasıyla güzel derlemişsin konuyu, değinmeden edemedim.

  Teşekkür ederim, hatta ki maaş transferi konusunda ipuçları ve yol göstermek amaçlı ufak bir soru cevap kısmı da eklemeye çalışacağım

  Alıntıları Göster
  ben biraz bekleyelim derim :)

  rahmetli Kemal Sunal' ın filmindeki gibi belki daha fazla veren olabilir gibi geliyor :)

  tabi bu işte tuzaklar var mı onuda iyice araştırmak gerekir diye düşünüyorum ,malum bankalar kapısından geçenden bile ücret isteyecek neredeyse
  |
  |
 • Teğmen
  100 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: kemal1414

  ben biraz bekleyelim derim :)

  rahmetli Kemal Sunal' ın filmindeki gibi belki daha fazla veren olabilir gibi geliyor :)

  tabi bu işte tuzaklar var mı onuda iyice araştırmak gerekir diye düşünüyorum ,malum bankalar kapısından geçenden bile ücret isteyecek neredeyse

  Alıntıları Göster
  Bir yakınım Finansbank'a geçti. Herhangi bir sorun yok. Cardfinans verdiler, aidat alınmayacakmış. Bir de ayrı bir kampanya kapsamında otomatik ödemelerinizi Cardfinanstan verirseniz 15 TL puan da veriliyor.
  |
  |
 • Yarbay
  3454 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: dhyorumcusu

  Bir yakınım Finansbank'a geçti. Herhangi bir sorun yok. Cardfinans verdiler, aidat alınmayacakmış. Bir de ayrı bir kampanya kapsamında otomatik ödemelerinizi Cardfinanstan verirseniz 15 TL puan da veriliyor.

  Alıntıları Göster
  en iyisi finansbank gibi ama o bankayada fazla güvenilmez
  |
  |
 • Yüzbaşı
  873 Mesaj
  Bencede biraz daha beklemekte fayda var.
  |
  |
 • Binbaşı
  1993 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: rasmus61

  Bencede biraz daha beklemekte fayda var.
  2013 agustosta
  Fınans 300 tl / Teb 400 tl veriyordu..

  şimdi fınans 200 / teb te kampanya kalmamış.
  herkez yükseltmesini beklerken aksine düşmüş..
  beklemekte yarar var..

  bence finansa göre 12 ay tahahüt ile garanti daha iyi.
  24 aya 200 alacağıma 12 aya 150 alırım ve 12 ay sonra
  başka bir bankaya daha geçerim. (annemin maaşı için :))

  eski kampanyalar..
  FİNANS
  http://www.hangimevduat.com/haber/finansbank-hesabina-emeklilik-maasini-tasiyanlara-300-tl-hediye/

  TEB
  http://www.yayinlandi.com/2013/05/teb-emekli-maas-tasma-kanpanyas-ile-400.html
  |
  |
 • Çavuş
  41 Mesaj

  burgan bank ıda ekleyelim ilk mesaja.
  |
  |
  basturkemin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Teğmen
  217 Mesaj
  Kampanyalar tuzaklı. Kimisi KMH şartı koşuyor, kimisi altın hesabı, kimisi kredi kartı. Yaşlı emeklilerin zaaflarını kullanarak soymaya yönelik tuzaklı kampanyalar. Şartsız şurtsuz masrafsız sadece maaş verecek bir banka çıkarsa iyi bir promosyon karşılığı geçilebilir yoksa yaşlı babama bu yaştan sonra dertsiz başına dert aldırıp takla attıramam..
  |
  |
 • Yüzbaşı
  351 Mesaj
  gecen beni babam maas cekiorum diye karttan nakit avans cekmis. tesadufen fatkettim. tabi nakit vans ucterini gecirdiler..
  |
  |
 • Yarbay
  3007 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: istceko

  gecen beni babam maas cekiorum diye karttan nakit avans cekmis. tesadufen fatkettim. tabi nakit vans ucterini gecirdiler..
  Finansbank fiyatı 200' e çekmiş, beklemede kalın.
  |
  |
 • Binbaşı
  1589 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Be_Yourself

  Finansbank fiyatı 200' e çekmiş, beklemede kalın.

  Alıntıları Göster
  Takip.
  |
  |
 • Çavuş
  52 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: adil07

  Takip.

  Alıntıları Göster
  Arkadaşlar merhaba. Öyle kart aidatı, işletim ücreti, vb. gibi almıyoruz diyor ama başka yerden dizi vurabiliyorlar lütfen bu konuda uyanık olun. (anlaşmayın demiyorum, uyanık olun)

  Bu konuda bankalardan bir tanesinini yaptığı uyanıklığı belirteyim ki haberniz olsun. söz konusu banka hesap işletim ücreti, kart aidatı almıyor. ancak anlaşmaya şöyle bir madde koyuyor. Hesap açılırken maaş tutarı kadar da ek limit tanımlanacak. tabiki bu limiti kullanmadığınız sürece herhangi bir problem yok. ancak bu hesabı açtıran çoğu kişi yaşlı ve bu limitin farkında olmayabiliyor. hesapta gördüğü tüm parayı çekebiliyor ve bu durumda tanımlanan limit için faiz işlemeye başlıyor.

  bildiğim yöntemlerden bir tanesi bu. başkaları da olabilir. uyanık olmakta fayda var.
  |
  |
 • Yüzbaşı
  713 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: elixer

  Arkadaşlar merhaba. Öyle kart aidatı, işletim ücreti, vb. gibi almıyoruz diyor ama başka yerden dizi vurabiliyorlar lütfen bu konuda uyanık olun. (anlaşmayın demiyorum, uyanık olun)

  Bu konuda bankalardan bir tanesinini yaptığı uyanıklığı belirteyim ki haberniz olsun. söz konusu banka hesap işletim ücreti, kart aidatı almıyor. ancak anlaşmaya şöyle bir madde koyuyor. Hesap açılırken maaş tutarı kadar da ek limit tanımlanacak. tabiki bu limiti kullanmadığınız sürece herhangi bir problem yok. ancak bu hesabı açtıran çoğu kişi yaşlı ve bu limitin farkında olmayabiliyor. hesapta gördüğü tüm parayı çekebiliyor ve bu durumda tanımlanan limit için faiz işlemeye başlıyor.

  bildiğim yöntemlerden bir tanesi bu. başkaları da olabilir. uyanık olmakta fayda var.

  Alıntıları Göster
  albaraka, tükiye finans, bankasya, kuveyt türk ten birisinde kampanya olursa yazar mısınız?
  selamlar.
  Not:4 senedir Albaraka dan emekli maaşı alıyorum ne getirisi oldu ne de götürüsü :)
 • Emekli Yönetici
  9091 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Acizim

  albaraka, tükiye finans, bankasya, kuveyt türk ten birisinde kampanya olursa yazar mısınız?
  selamlar.
  Not:4 senedir Albaraka dan emekli maaşı alıyorum ne getirisi oldu ne de götürüsü :)

  Alıntıları Göster
  Çok faydalı bir konu olmuş hocam. Eline sağlık. Ekleme yapan arkadaşlar da bu düzende eklerse çok iyi olur.
  |
  |
 • Yüzbaşı
  497 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: serji

  Çok faydalı bir konu olmuş hocam. Eline sağlık. Ekleme yapan arkadaşlar da bu düzende eklerse çok iyi olur.

  Alıntıları Göster
  Yaklaşık 1,5 ay sonra emekli olacağım.Hangi banka ile çalışsam benim için avantajlı olur?
 • Yarbay
  6889 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: barakuda1

  Yaklaşık 1,5 ay sonra emekli olacağım.Hangi banka ile çalışsam benim için avantajlı olur?

  garanti çeyrek altın veriyormuş, emekli maaşını getirene
  |
  |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
nevşehir escort
kayseri escort
sakarya avukat
webmaster forum
buca escort bayan