E

Teğmen
27 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Bulundugum üniversiteden başka bir üniversiteye ve başka bir bölüme geçiş yapmak istiyorum.

Bu sene 1. dönemi bitirip okula 2. dönem gitmemeyi düşünüyorum. Burada 2. dönem tüm derslerden kalmış olacağım. Bu durumda Merkezi yerleştirme ile yatay geçiş hakkını kaybetmiş mi sayılırım? Yoksa bu hakkımda devam edermi?

Bilenlerin cevap yazması beni mutlu eder saygılar.
Merhaba arkadaşlar ben konyada matematik öğretmenliği 1. sınıfa bu yıl başladım. Bu bölümden şu anda yatay geçiş yapma hakkım varmı?

Bu bölümle ilgili farklı bir üniversiteye yada farklı bölümde puanımın tuttugu diger üniversitelere?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar 30. tercihime garanti gelecek olan Fen Bilgisi Öğretmenligine yer vermeyi düşünüyorum. Sizce bu bölüm nasıldır ataması kolaymıdır?

Ayrıca iç anadoluda bir şehirde okumakla hacettepe veya gazide okumak çok bir şey fark edermi?

Okuyanlar veya tercih edenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar , Malum LYS bitti. Bu haftadan sonra KPSS başlayacağım ciddi bir şekilde. Bana önerebileceğiniz çok zor olmayan kaynaklar var mı ?

Matematik
Cografya
Tarih
Türkçe

için..
Merhaba arkadaşlar, YGS dede başıma gelen bu olay bu gün biraz heyecan yapmam nedeniyle yeniden tekrar etti.

Bu olayın çözümü nedir erkenden tedbir almak istiyorum.İlaç almak mı ? Doktora gitmek mi?Bu olay bitirecek beni..
Merhaba arkadaşlar,
Ben 9. sınıf anadolu lisesi öğrencisyim. Kalp rahatsızlığım var. Bu nedenle gittiğim anadolu lisesi ilçede. Merkezde ikamet etmekteyim. Kalp rahatsızlıgım nedeni ile kalp doktorumdan bir rapor alacağım. Bu rapor sayesinde Merkezde puanım yeten anadolu lisesinde kontenjan yok görünüyor. Kontenjan açılırmı yada benim alınma oranım yükselirmi ? Rapor bir işe yararmı ? bildiklerinizi söyelrseniz çok sevinirim allah razı olsun.
Merhaba , Türkiyede Game Hosting Sektöründe Kendi Kanıtlamış , Güçlü Alt Yapısı Ve Dinamik Kadrosu İle Sizlere Hizmet Vermeye Çalışan TRGameArea Counter Strike 1.6 Server Satışlarına Başlamıştır. Serverlarda kesinlikle LAG - LOSS Bulunmamaktadır.

Test İpleri : 94.102.15.96:27015

Fiyatlarımız , Fiyatlarımızı TRGameArea Counter Strike Serverlari adresinden ögrenebilirsiniz.

KAMPANYALAR

30+2 SADECE 55 TL
10+2 SADECE 15 TL


İletişim : [email protected]

TRGameArea Profossional Game Network
GTA SAMP TABANLI OYUNUMUZDUR.

Sehr-i Alem Role Play Sunucusu .

BU ŞEHRİN IŞIKLARI HAYATINIZI AYDINLATACAK.

Sunucuda Neler Yapabilirsiniz ?

Sunucumuzda İstediginiz meslege girebilir ister iyi biri ister kötü biri olabilirsiniz. Memur olup ekmeginizin peşinde koşabilir Mafya olup başkalarının ekmegiyle oynayabilirsiniz .Gerçek hayatta neler yapıyorsanız hepsini sunucu yapmanız mümkün.Kaynakwh: Kaynakwh: Sehr-i Alem Role Play Sehr-i Alem Role Play

Dahası ve fazlasını Role Play Sunucumuzda Yaşayabilirsiniz.

SUNUCU İP ADRESİ : 95.173.180.184:7777
ŞEHİR : İstanbul
NOT : SABİT İPDİR 7/24 AKTİFTİR.

Hepiniz Davetlisiniz


Sunucu Adı: Sehr-i Alem Role Play Game
Version: Version 3.0
Map: İstanbul
Sunucu Durumu : Açık
Sunucu Adresi: 94.102.15.18:7777
Web Adresi: www.sehrialem.deyiz.biz [.com Uzantılı Domainimize Yakın Zamanda Geçecegiz ]

Açıklama

Büyük bir özenle hazırlanan Sehr-i Alem Role Play Game Sizlere Yeni İp Adresi İle Hizmet Vermeye Başlamıştır. Eskisinden çok farklı daha güçlü ve daha aktif olan Sehr-i Alem Sunucuları Sizlere Daha Kaliteli Rol Yapmanız İçin Geniş Bir İmkan Sağlıyor.

Peki Neden Sehr-i Alem RPG ?
Sorunun Cevabını Sunucumuza Girenler Az Çok Bilecektir. Bizim Yanımızda (Gözümüzde) Herkes Eşittir. Yönetim kararı Tek Bir Kişi Tarafından Degil Tüm Yönetici Arkadaşlarımız Tarafından Düşünülerek Tek Bir Karara Varana Dek Tartışılır , Ve Bir Sonucu Varılır.

Sunucumuz Hakkında Kötü Eleştiriler Elbetteki Olacaktır Ve Biz Bunlara Her Zaman Açığız , Eleştirilerinizin Kötü olması Aslında Beni , Bizi Memmun Ediyor Ve Söylediğiniz Hataları , Yalnışlıkları Anında Düzeltiyoruz... Tabi Eleştirininde Bir Adabı Var , Lütfen Bu Adap Çerçevesinde Eleştirilerinizi Yapınız...

Oluşum Süreci Ve Bilgiler

Sehr-i Alem Role Play Game Los Santosta Oluşturulmuş İstanbul'da Geçiyor. Kendi bilgi haznemizle Sizlere Sanal Bir İstanbul İnşa Etmeye Çalıştık. Gördüğümüz Hatalar Elbetteki Oluyor ve Biz Bu Hataları Düzeltmek İçin Anında Müdahale Ediyoruz. Her Gün Kendimizi Yeniliyoruz , Sizlerin Karşısına Yeniliklerle Çıkıyoruz...

Gerekli Factionlarımız Açılmıştır Fakat , İlerleyen Zamanlarda Onaylanan Factionlarımızı Açacagız.

İstanbul Emniyet Müdürlügü
İstanbul Devlet Hastanesi
İstanbul Milli İstikbarat Teşkilatı
İstanbul Adalet Sarayı
İstanbul Belediye Başkanlığı
İstanbul Bankası
Fox TV
Trt TV
Güvenlik Şirketi
Reklam Şirketi
Pavyon
Sahil Bar
Türkü Bar
Karaer Ailesi
Kılıç Kardeşler Çetesi
Gazete Şirketi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü

Şehrin Güvenliğini Sağlamak Adına Kurulmuş Olan Bir Oluşumdur. Geceleri ve gündüzleri Devriyeye çıkılır , Polisler Kendi Aralarında Devriye Raporu Verirler. Polislere Kendi Aralarında Verilmiş Telsiz Numaraları Varıdır. Konuşmalarında bu telsiz numaralarını belirtmek zorundadırlar. Başvuru için Gerekli Şartlar , Lise Mezunu Olmaktır. Lise Mezunları Sadece Polis Memuru Olarak Kalırlar. Üniversite Mezunu Olarak Başvuranlar İse , Yardımcı Komserlerlige Kadar Terfi Edebilirler. Başvurular Resmi Siteden Yapılmaktadır. Kabul Edilenler 1 Haftalık Test Sürecinden geçirilir. Herhangi bir hatalarında Kesinlikle Affedilmeksizin İşten Çıkarılır.

İstanbul Devlet Hastanesi

Şehirdeki Hastaların ilk olarak geldiği yerdir. Hastalar Gerekli Tedavilerini , Tetkitlerini Hastanemizde Yaptırabilirler. Hastanemiz Tek Katlıdır ve 4 Odadan Oluşmaktadır. Ameliyathane ; Muaynehane ; Morg ; Yoğun Bakım Ünitesi. Başvuru Yapmak İçin Diplomanızın Bir Adet Fotokopisi ile Hastanemizin Web Sitesi Üzerinden yada , Danışma Bölümünden Gerekli Bilgileri Alarak Başvurunuzu Yapabilirsiniz. Başvuru sonucunda Uygun Özellik Taşıyan Kişiler Telefonla Aranıp Mülakata Çagırılacaktır. Mülatı geçenler En Yakın Sağlık Kuruluşunda Göreve Başlayacaklardır.

İstanbul Milli İstikbarat Teşkilatı

Şehiri Yakından Takip Eden Bir Oluşumdur. Geleceği Görebilmek , Yönetebilmek , Şehri Bir dengede tutabilmek için Sürekli Çalışma Halindedir. Olmuş Yada Olabilecek Herhangi Bir olay Hakkında Ham Bilgi , Tasnif , Kıymetlendirme , Yorum , Yayım , Aşamalrından Geçilerek Değerlendirilir , Bir Diğer İfadeyle İşlenir.

İstanbul Adalet Sarayı

Suçun çok ağır oldugu zamanlarda devreye giren bir sistemdir. Normal suçlarda devreye bile sokulmaz. Gereken İşlem Emniyet Genel Müdürlügü Tarafından Yapılır.

İstanbul Belediye Başkanlığı

Belediye Factionu Her 1 Yılda Bir Yenilenmektedir. 1 Yılda bir Rol İle Oyun İçi Seçim Yaplır. Asıl Seçim Forumdan Anket olarak Hazırlanır. Bu Factionun başına Gelecek Liderde Bir Çok Özellik Olmalıdır.

İstanbul Bankası

Paranızı En Güvende Tutacagınız Yerdir. Paranızın Güvende Olmasını İstiyorsanız En Yakın ATM'ye Yada , İstanbul Bankasına Ugrayarak Paranızı Yatırabilirsiniz. Para Yatırmak İçin Komutlar /parayatir /paracek /transfer /atmparayatir /atmparacek ' dir . /hesabim yazarak mevcut hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Fox TV & Trt TV

Şehrin Haber , İzdivaç Programlarını Yöneten Kuruluştur. Şehirdeki Olan Olayları Direk Oyuncuların Önüne Serer. Kişiler buna Göre Rollerini Yapar. Eğer sizin Elinizdede Güzel , Kaliteli Bir Haber Varsa En Yakın Fox Haber Binasına Bildirin. Ayrıca Telefonlada Ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Şirketi

Çeşitli Bankalar ve Şirketlere Özel Olarak Yetiştirilmiş Olan Güvenlik Elemanlarının Teminini Sağlar.

Reklam Şirketi

Bireysel Yada Kurumsal Reklamlarınızı Daha Çok Kitleye Ulaştırmanız İçin Reklam Binasına gidebilirsiniz.

Pavyon

Şehrin Dış Kısmında en ücra köşede kurulmuş , Genellikle Saat 21.00 Dan sonra aktif olan bir oluşumdur.

Sahil Bar

Eğlenmek , Kafa Dağıtmak Konferans vermek için Sahil Barı Tercih Edebilirsiniz. Eğlence Amacı İle Kurulmuş Oluşumlar Arasındadır.

Türkü Bar

Gece Saat 22.00 Dan Sonra Aktif Olan Bir Oluşumdur. Yapabilecekleriniz Türkü Barda Kola , Çay , Alkollü İçecek İçmektir. Ayrıca Gizli Olarak Sigara İçmekte Serbesttir. ( Polis Baskınları Hariç ) Kahkaha

Karaer Ailesi

Şehirde Otopark ve Silah İşlerine Bakan Tek Kuruluştur. Otopark Ücretleri Oldukça Pahalıdır. Aracını Park Eden Bir kişi Parasını Vermeden Giderse Aracı Geldiginde Koydugu Gibi Olmayabilir. Kahkaha Ayrıca Şehirdeki Araç Alım , Satım İşleriylede Karaer Ailesi İlgilenmektedir.

Kılıç Kardeşler Çetesi

Kısaca Onları Şöyle Tanımlayabiliriz;
Kılıçların Vereceği Karar Daima Kanlı Olur...

Gazete Şirketi

Verdiginiz Adrese Günlük Gazeteniz Ulaştırılır. Gazete almak için Adres Vermediyseniz Gazeteleri Marketlerden Temin Edebilirsiniz. Şehirdeki Haberler Gazetelerde Kayıt Altında Tutulmaktadır. /gazeteoku Komutu ile Satıcıdan Yada Marketten Aldıgınız Gazetenizi Okuyabilirsiniz.


Yönetici Listesi

Lider Yöneticiler

İsa KARAKAYA ~ Anıl_Karaer

Development Ekibi

Hasan Basri KARAKAYA ( Pawno , World Builder , Web Grafiker)

İleri Düzey Yöneticiler

Emre Dişçeken ~ Raci_Gökçayır

Üst Düzey Yöneticiler

Uğur Özenmiş ~ Numan_Tatar

Alt Düzey Yöneticiler

Alper Uzun~ Erkan_Soysal ( Rol Öğretmeni ) [/CENTER]

Berk Kılınç~ Cevat_Menderes ( Rol Düzenleyici)

Sistemler

Kalıcı Modifiye Sistemi
Tamirhaneye Giderek İstediginiz Yedek , Ek Parçayı Taktırarak Aracınızda Kullanabilirsiniz.

Ehliyet
Ehliyet İçin Öncelikle Sağlık Belgesi Ve Temiz Raporu almak Zorundasınız. Bu Belgelerin Temininden Sonra Sürücü Kursundan Ehliyetinizi Alabilirsiniz.

Benzin
Araçların Benzinleri Petrol Ofisine Giderek Doldurabilirsiniz. Paranızın Oldugu Kadar Benzin Alırsınız Örnek ; /benzin [Miktar]

Telsiz
Elektronikçiden Telsizinizi Alabilirsiniz. Eğer Almadıysanız Bulundugunuz Şirket Size Telsizi Temin Edecektir.

Telefon
Elektronikçiden Telefonunuzu Alabilirsiniz. Telefonu Aldık Sonra Marketten HAT tınızıda almalısınız. Ücretlendirme Fatura Hesabı İle Yapılmaktadır. Eğer Faturanızı Ödemesseniz Her Haftaki Faizi ile Ödemek Zorunda Kalacaksınız.

İçecek Sistemi
Alkollü yada Alkosüz İçecekleri İçmeniz İçin Yeni Komutlar Eklendi
/bira
/kola
/sigara

Kezap Dökme Sistemi

Çeşitli Factionlarda Bulunan kişilerin kullanabildigi komuttur. Kezap Dökülen Kişinin Ekranı Mavileşir ve Hiç Birşey Göremez. Görebilmesi İçin Hastaneye Gidip Göz Ameliyatı olması Gerekmektedir. Tabiki Bununla Beraber Zorluklarda Onu Bekliyordur Her Girdigi Yerde Gözlüklü oldugunu belirtmek zorunda kalacaktır Gülümeseme

Elbise Sistemi

En Yakın LCW Waikiki Mağazasına Giderek Kendinize Yakışan Kıyafetleri Alabilirsiniz.

Far Sistemi

Araca Bindiginizde '2' Tuşuna Basarak Farlarınızı Yakabilirsiniz. 'Q' ve 'E' Tuşları ile Sinyal Verebilirsiniz.Resim Galerisi

Düzenlenecektir*


Son Sözümüz

Bu Şehrin Işıkları Hayatınızı Aydınlatacak
Hakkında
Konum: Kahramanmaraş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 212
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 227
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 4.684 (Bu ay: 134)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Android Telefonlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
nevşehir escort
kayseri escort
sakarya avukat
webmaster forum
buca escort bayan